Dc Redüktörlü Motor 12v

Dc redüktörlü motor
12v redüktörlü motor
Fiyatı      :      150 TL
Ürünün Özellikleri
 • 120rpm
 • 12v

Fiyat: 150

Ürün Açıklaması Video Tanıtım Yorumlar

Dc Redüktörlü Motor 12v

 Duyuru
 1. sadin bukan

  teknik özelikleri hakında bilgi yok kaç wat torku nedir nerede kulanım alanı nedir örneğn engeli arabasında kulanılabilirmivs

 2. gökhan ertuğrul

  iyi çalışmalar… adetli olarak elinizde kaç adet var… stoklarda devamlı bulunur mu …adetli almamız mümkün mü..

 3. Ümit

  Merhabalar. Bana bilimsel projemde prototip ürün üretimi için 12v Dc Redüktörlü Motor lazım. Proje şu an AR-GE aşamasındadır. Bu yüzden projede gerekli her parçadan 1’er adet almayı düşünüyorum. Bütçem buna yetiyor. Eğer projeyi tam anlamıyla gerçekleştirirsem gerekli alt yapıyı hazırladıktan sonra seri üretime geçecek kadar istek gelecektir. Vs… Sonuç olarak şu an ki motorun teknik bilgilerini detaylı bir şekilde bana ulaştırabilir misiniz? Eğer tam anlamıyla istediğim motorsa ve güzel bir iskonto yaparsanız ((( MÜMKÜNSE PROJE İÇİN HİBE İMKANINIZ VARSA? ))) ve anlaşabilirsek çok sayıda motor siparişi verebilirim. Hayırlı günler, iyi çalışmalar.

 4. emrullah

  bu urunu derinsu cikrigi yapmak istiyorum elinizde mevcutmudur antalya mekezdeyim kargo ucretiyle bana nekadara mal olur hayirli satislar

 5. şaban

  arkadaşlar bu bir araç elektrkli direksiyon motorudur , 12 volt 250 wat 3000 rpm yani devirlidir ,redüktör devrini bilmiyorum saygılar..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İş Yoğunluğumuz Nedeniyle Yorum İle Gönderilen Sorularınıza Zaman Zaman Geç Cevap Verebilmekteyiz.Sorularınıza Daha Hızlı Cevap Almak İçin İletişim Menüsündeki Telefon Numaralarımızdan Ulaşabilirsiniz.